Warning: Illegal string offset 'custom_css_post_id' in /data/www/22514/logout_sk/www/wp-includes/theme.php on line 952
streda , január 22 2020
Domov / Novinky / Zaklínač – poznáme počet epizód a rok premiéry
Zaklínač

Zaklínač – poznáme počet epizód a rok premiéry

Pomaly ale isto pribúdajú konkrétnejšie informácie k najočakávanejšiemu projektu streamovacieho giganta Netflix. Príprava seriálu Zaklínač je v plnom prúde a my vám prinášame ďalšie novinky.

Scenáristka Lauren S. Hissrich nedávno na svojom oficiálnom Twitter profile zverejnila nové informácie, ktoré sa týkajú Zaklínača. Prvou veľmi zaujímavou novinkou je počet epizód. Takmer určite by mala prvá séria mať iba osem dielov, ale ako autorka sama tvrdí, všetky epizódy budú veľmi svieže a akčné bez zbytočných siahodlhých dejových vypĺňačiek.  Ako sme vás už dávnejšie informovali, scenár k prvej epizóde už bol dokončený, no prejde ešte malými zmenami aby sadol na mieru postavám a predovšetkým hercom. Aktuálne sa hľadajú ďalšie mená na písanie scenára.

Natáčanie by malo prebiehať podľa scenáristky v strednej a východnej Európe. Dá sa teda očakávať, že tvorcovia navštívia predovšetkým Poľsko a takisto je dosť možné, že v seriáli uvidíme aj Česko alebo Slovensko práve kvôli identickej prírode, hradom a zámkom.

Premiéry sa zrejme dočkáme až v roku 2020, čo sa môže zdať na 8 epizód veľmi ďaleko. Pravdupovediac, ak majú tvorcovia pripraviť kvalitný a prepracovaný príbeh, tak to chce viac času na prípravu celej dejovej línie, čo im ako správni fanúšikovia určite doprajeme.

Je možné, že niektoré informácie a dátumy sa môžu ešte zmeniť, pretože zatiaľ poznáme len subjektívny pohľad samotnej Lauren S. Hissrichovej. Nejde teda o finálne, ale o veľmi pravdepodobné informácie.

Ak ste premeškali náš článok o postavách, ktoré v seriáli uvidíme, nájdete ho na tomto odkaze.

Zaklínač

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Zaklínač

Ktoré postavy sa objavia v seriáli Zaklínač?

Scenáristka Lauren Schmidt Hissrich sa pravidelne delí so svojimi fanúšikmi o detaily okolo príprav k …

Zaklínač

Scénar k prvej epizóde Zaklínača je hotový

Prednedávnom sme informovali, že sa Netflix naplno pustil do príprav seriálu Zaklínač. Ako scenáristku najal …