Domov / Novinky / Zaklínač – poznáme počet epizód a rok premiéry
Zaklínač

Zaklínač – poznáme počet epizód a rok premiéry

Pomaly ale isto pribúdajú konkrétnejšie informácie k najočakávanejšiemu projektu streamovacieho giganta Netflix. Príprava seriálu Zaklínač je v plnom prúde a my vám prinášame ďalšie novinky.

Scenáristka Lauren S. Hissrich nedávno na svojom oficiálnom Twitter profile zverejnila nové informácie, ktoré sa týkajú Zaklínača. Prvou veľmi zaujímavou novinkou je počet epizód. Takmer určite by mala prvá séria mať iba osem dielov, ale ako autorka sama tvrdí, všetky epizódy budú veľmi svieže a akčné bez zbytočných siahodlhých dejových vypĺňačiek.  Ako sme vás už dávnejšie informovali, scenár k prvej epizóde už bol dokončený, no prejde ešte malými zmenami aby sadol na mieru postavám a predovšetkým hercom. Aktuálne sa hľadajú ďalšie mená na písanie scenára.

Natáčanie by malo prebiehať podľa scenáristky v strednej a východnej Európe. Dá sa teda očakávať, že tvorcovia navštívia predovšetkým Poľsko a takisto je dosť možné, že v seriáli uvidíme aj Česko alebo Slovensko práve kvôli identickej prírode, hradom a zámkom.

Premiéry sa zrejme dočkáme až v roku 2020, čo sa môže zdať na 8 epizód veľmi ďaleko. Pravdupovediac, ak majú tvorcovia pripraviť kvalitný a prepracovaný príbeh, tak to chce viac času na prípravu celej dejovej línie, čo im ako správni fanúšikovia určite doprajeme.

Je možné, že niektoré informácie a dátumy sa môžu ešte zmeniť, pretože zatiaľ poznáme len subjektívny pohľad samotnej Lauren S. Hissrichovej. Nejde teda o finálne, ale o veľmi pravdepodobné informácie.

Ak ste premeškali náš článok o postavách, ktoré v seriáli uvidíme, nájdete ho na tomto odkaze.

Zaklínač

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Je možné, že sa 2. séria The Witcher bude natáčať u nás!

V týchto krušných časoch ľudia pozerajú na streamovacej službe Netflix všetko a výnimkou nie je …

Zaklínač je prvá britská produkcia, ktorá bola pozastavená.

Spoločnosť Netflix pozastavila natáčanie 2.série populárne seriálu Zaklínač (The Witcher) na 2 týždne. Stala sa …