utorok , september 18 2018
Domov / Novinky / Zaklínača Geralta si zahrá Henry Cavill
Zaklínač

Zaklínača Geralta si zahrá Henry Cavill

Je to oficiálne! Britský herec Henry Cavill, známy z filmov ako Man of Steel alebo Mission Impossible – Fallout, bude hlavnou postavou pripravovaného seriálu Zaklínač. Zahrá si tak lovca monštier – Geralta z Rivie, známeho aj pod neslávne známou prezývkou Mäsiar z Blavikenu.Za

Jedná sa o pomerne prekvapivý výber. Samotný herec už dávnejšie prejavil záujem o túto rolu.

Ako je už známe, Netflix pripravuje seriál založený na novelách od Andrzeja Sapkowskeho. Výkonným producentom a scenáristom je Lauren Schmidt Hissrich. Tá už na svojom oficiálnom twitter účte odkázala fanúšikom série o Zaklínačovi, že knihy má veľmi dobre preštudované a na projekte pracuje celým srdcom.

Natáčanie by malo prebiehať podľa scenáristky v strednej a východnej Európe. Dá sa teda predpokladať, že tvorcovia navštívia predovšetkým Poľsko a takisto je veľmi pravdepodobné, že v seriáli uvidíme aj Maďarsko, Česko alebo Slovensko práve kvôli identickej prírode, hradom a zámkom.

Zaklínač odštartuje svoju púť na Netflixe až v roku 2020, čo sa môže zdať na 8 epizód veľmi ďaleko. Pravdupovediac, ak majú tvorcovia pripraviť kvalitný a prepracovaný príbeh, tak to chce viac času na prípravu celej dejovej línie, čo im ako správni fanúšikovia určite doprajeme.

Zaklínač

O Ivan Jandura

Som obrovský fanúšik sveta Marvelu, Lord of the Rings, Zaklínača, sci-fi, fantasy a kvalitných vojnových filmov.

Neprehliadni

Lost in Space

Prvý trailer k sci-fi seriálu Lost in Space z dielne Netflixu je tu!

Netflix predstavil prvý trailer k pripravovanému seriálu s názvom Lost in Space a pridal aj …

Jessica Jones

Vyšiel nový trailer k seriálu Jessica Jones! Čo sa z neho dozvieme?

Druhá séria seriálu Jessica Jones od Marvelu sa už nezadržateľne blíži, a preto na svetlo …